Pergalė po pratęsimo atvedė Egiptą į Afrikos futbolo čempionato pusfinalį

Sekmadienį tęsėsi Afrikos futbolo čempionato kovos. Ketvirtfinalio mūšyje po atkaklios kovos pergalę šventė ir į stipriausiųjų turnyro ketvertą prasibrovė Egipto rinktinė.

M.Salah prie pergalės ketvirtfinalyje prisidėjo įvarčiu.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jan 30, 2022, 10:43 PM

Egiptiečiai po atkaklios ir pratęsimo pareikalavusios kovos 2:1 (1:1) pranoko Maroko futbolininkus.

Pirmąjį dvikovos įvartį įmušė Maroko rinktinę. Ją 7-ąją min. į priekį išvedė Sofiane Boufalas.

53-ąją min. skaičius švieslentėje išlygino taikliu smūgiu pasižymėjusi Egipto žvaigždė Mohamedas Salah.

Per likusį pagrindinį laiką nepasižymėjo nei viena iš ekipų, o visa kova persikėlė į pratęsimą.

Antrajame pratęsimo kėlinyje, 100-ąją minutę, Egiptą į priekį išvedė ir vėliau pergalingu tapusį įvartį įmušė Trezeguetas.

Maroko futbolininkams nepavyko atsitiesti ir pergalę šventę egiptiečiai žengė į Afrikos futbolo čempionato pusfinalį, kuriame susigrums su Kamerūno rinktine.