„Bayern“ tik „RB Leipzig“ žaidėjo dėka išplėšė pergalę

Šeštadienį sunkią pergalę Vokietijos futbolo pirmenybėse iškovojo daugkartinis šalies čempionas Miuncheno „Bayern“. Bavarai namuose 3:2 palaužė „RB Leipzig“ ekipą. Pastarasis klubas nusileido po trijų iš eilės pergalių. Tuo tarpu Miuncheno komanda laimėjo 10 dvikovų iš pastarųjų vienuolikos.

Robertas Lewandowskis.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Feb 5, 2022, 10:09 PM

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 12-ąją minutę po Thomaso Mullerio tikslaus smūgio, tačiau rezultatą jau 27-ąją minutę išlygino Andre Silva.

Tada jau 44 min. „Bayern“ vėl į priekį išvedė Robertas Lewandowskis.

Vis dėlto istorija pasikartojo, o jau antrojo kėlinio pradžioje 53-ąją minutę išlygino Christopheris Nkunku.

Bet lygiosiomis Leipcigo žaidėjai džiaugėsi vos penkias minutes: „RB Leipzig“ gynėjas Josko Gvardiolas įsimušė įvartį į savo vartus ir tai buvo paskutinysis įvartis dvikovoje.

Šiose rungtynėse „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris su ekipa laimėjo jau 310-ąjį mačą pirmenybėse. Jis pakartojo Oliverio Kahno pasiekimą Vokietijos pirmenybėse.