„Chelsea“ klubas vos išvengė fiasko – Londono ekipos vartininkas išgelbėjo ekipą

Šeštadienio „Chelsea“ ekipa vos ne vos išvengė problemų FA taurėje: Londono klubas namuose po pratęsimo 2:1 (1:1) palaužė trečiojo diviziono „Plymouth Argyle“ komandą ir žengė į varžybų aštuntfinalį.

„Chelsea“ vos laimėjo prieš trečio diviziono ekipą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 5, 2022, 6:19 PM

Jau 8 min. „Chelsea“ gavo rimtą šaltą dušą: smūgiu galva vartininką Kepą Arrizabalagą nuginklavo Macaulay Gillesphey. Baigiantis kėliniui 41 min. rezultatą išlygino Cesaras Azpilicueta. Antrame kėlinyje rezultatas nepasikeitė ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo metu „Chelsea“ sugebėjo įrodyti savo pranašumą.

105 minutę, teisėjui pridėjus dvi minutes, pasižymėjo Marcosas Alonso ir Londono ekipa išsiveržė į priekį 2:1.

„Plymouth“ turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą pačioje rungtynių pabaigoje. Teisėjas 118 min. skyrė 11 metrų baudinį į „Chelsea“ komandos vartus, tačiau Ryano Hardie smūgis nebuvo tikslus.