„Manchester United“ iš Anglijos FA taurės išmetė antrojo diviziono klubas

„Manchester United“ klubas pateikė nemalonią staigmeną savo gerbėjams- penktadienio vakarą Anglijos FA taurės šešioliktfinalyje po baudinių serijos 1:2 (0:0, 1:1) nusileido antrame divizione žaidžiantiems „Middlesbrough“ futbolininkams ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

Cristiano Ronaldo.<br>AFP/Scanpix nuotr.
C.Ronaldo.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 5, 2022, 10:45 AM

Mačo pradžioje „Manchster United“ siekė užbaigti intrigą, tačiau visos jų atakos, nors ir labai aštrios, baigėsi be svarbiausio akcento – įvarčio.

Maža to: Paulis Pogba buvo pargriautas priešininkų baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Vis gi, prie žymos stojęs Cristiano Ronaldo buvo netikslus. Jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Du įvarčiai krito antrame kėlinyje, o po pratęsimo ekipos mušė 11 metrų baudinius.

„Middlesbrough“ realizavo visus aštuonis atlikus smūgius, o „Manchester United“ vienu mažiau – 7 iš 8. „Nelaimėliu“ tapo Anthony Elanga.

„Nauja diena“: R. Žemaitaitis sulaužė priesaiką – ar gali kandidatuoti?