„Atalanta“ netikėtai suklupo ir tolsta nuo lyderių

Bergamo „Atalanta“ turėjo šansą sekmadienį priartėti prie „Serie A“ , tačiau vietoj to ekipa suklupo ir patyrė netikėtą pralaimėjimą – „Atalanta“ namuose netikėtai 1:2 nusileido vienam iš autsaiderių „Cagliari“ klubui.

A.Mirančiukas<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 6, 2022, 7:09 PM, atnaujinta Feb 7, 2022, 12:23 AM

Pirmasis įvartis krito antrame kėlinyje ir 52 min. pasižymėjo „Cagliari“ futbolininkas Gastonas Pereiro. Maža to – po kelių minučių „Atalanta“ jau kovojo mažumoje, nes už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę prieš save pamatė vartininkas Juanas Musso.

64-ąją minutę Bergamo komandai pavyko išlyginti rezultatą – pasižymėjo Jose Luiso Palomino įvarčio, tačiau jau 68-ąją minutę dar viena įvartį pelnė G. Pereiro ir padėjo savo ekipai pabėgti iš autsaiderių zonos: dabar ekipa su 20 taškų užima 17-ąją vietą.