„Barcelona“ prisiminė geriausius laikus – įspūdingai palaužė „Atletico“

Sekmadienį Ispanijos čempionate įvyko centrinis turo mačas, o „Camp Nou“ stadione santykius aiškinosi rimti oponentai – „Barcelona“ bei Madrido „Atletico“. Ekipos atkakliai varžosi būti ketverte – ši vieta garantuoja ir galimybę kitą sezoną grumtis Čempionų lygoje. Ir sirgaliai pamatė tikrai įspūdingą futbolo spektaklį, o kulminacija tapo katalonų pergalė 4:2 (3:1).

Dani Alvesas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2022-02-06 21:16, atnaujinta 2022-02-07 00:23

Rungtynės prasidėjo įvarčių gausa: 8-ąją minutę „Atletico“ žaidėjas Yannicko Carrasco rezultatą padarė 1:0, tačiau jau 10 min., į tai atsakė katalonų klubo žaidėjas Jordi Alba. Ta buvo pirmasis jo įvartis atstovaujant šiam klubui šį sezoną.

21-ąją minutę persvarą įgijo jau katalonai, o jų gretose pasižymėjo P.Gavira išvedė „Barca“ į priekį. Tuo „Barcelona“ šturmas nesibaigė: 43 min. jau trečią įvartį į Madrido ekipos vartus pasiuntė Ronaldas Araujo.

Tik prasidėjus antram kėliniui, 48 min. rezultatas tapo jau nepadorus – D.Alvesas skirtumą padidino iki 4:1, o po dešimties minučių pagaliau pasižymėjo ir „Atletico“ - įvartį įmušė Luisas Suarezas.

69 min. tas pats D.Alvesas gavo raudoną kortelę ir katalonai mačą baiginėjo dešimtyje, tačiau Madrido ekipa nepasinaudojo šia persvara.

Dani Alvesas tapo pirmuoju „Barcelona“ žaidėju, kuris pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir užsidirbo raudoną kortelę tose pačiose rungtynėse nuo 2004-2005 metų sezono.

Atletico“ praleido tris arba daugiau įvarčių pirmajame rungtynių kėlinyje pirmą kartą nuo 2015 metų sausio mėnesio.

Po šio mačo „Barcelona“ pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdama „Atletico“ ekipą.