Per kontrolines rungtynes „Sūduva“ nusileido panevėžiečiams

2022 metų sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ per penktąsias kontrolines rungtynes „Hikvision“ arenos manieže nusileido „Panevėžiui“ 0:2 (0:1).

Per kontrolines rungtynes „Sūduva“ nusileido panevėžiečiams<br> V. Kuralavičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 15, 2022, 8:32 PM

Abi komandos pirmajame kėlinyje stengėsi ilgiau kontroliuoti kamuolį, todėl vienos komandos ilgą pozicinę ataką keitė analogiškas varžovų bandymas.

Vis dėlto pirmasis įvartis 6 min. buvo pelnytas greitos varžovų atakos metu. Kairiuoju kraštu Elivelto įsiveržė į baudos aikštelę, o po jo perdavimo vartų link kamuolys buvo nukreiptas į tinklą.

Tas pats Elivelto vėliau atliko dar du smūgius marijampoliečių vartų link, tačiau abu jie buvo netaiklūs.

Po pertraukos šeimininkai ir vėl greitai praleido įvartį. 49 min. po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Elivelto ir brazilas smūgiu vienu lietimu rezultatą padvigubino.

Arti įvarčio „Sūduva“ buvo 67 min., kai G.Matulevičius smūgiu galva pasiuntė kamuolį virš vartų, o 90 min. Ž.Baltrūnas tolimu smūgiu sudrebino svečių vartų skersinį.

„Nauja diena“: kodėl darbo imigrantai svarbūs Lietuvos ekonomikai?