Puikiai rungtynių pabaigą sužaidęs „Liverpool“ įveikė „Inter“ futbolininkus „Bayern“ neįveikė „Salzburg“ ekipos

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje įvyko dvi aštuntfinalio rungtynės. Pagrindinėse dienos rungtynėse Milano „Inter“ namuose 0:2 (0:0) nusileido „Liverpool“ futbolininkams.

Puikiai rungtynių pabaigą sužaidęs „Liverpool“ įveikė „Inter“ futbolininkus<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Puikiai rungtynių pabaigą sužaidęs „Liverpool“ įveikė „Inter“ futbolininkus<br> AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 16, 2022, 9:48 PM, atnaujinta Feb 16, 2022, 11:58 PM

Pirmame kėlinyje kiek aktyviau rungtyniavo svečiai iš Anglijos. 14-ąją minutę Sadio Mane turėjo gerą progą pasižymėti, tačiau po baudos smūgio į baudos aikštelę jo smūgiuotas kamuolys su galva skriejo kiek per aukštai.

Nepaisant to, kad daugiau progų kūrėsi svečiai, arčiausiai įvarčio buvo „Inter“ puolėjas Hakanas Calhanoglu. Turkas būdamas šalia vartų paleido stiprų smūgį, tačiau kamuolys trenkėsi į skersinį.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu šeimininkų žaidimu, o 60-ąją minutę Edinas Džeko išbėgęs vienas prieš svečių vartininką pelnė įvartį, tačiau prie šoninės linijos buvęs teisėjas užfiksavo bosnio nuošalę.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 75-ąją minutę. Nuo suoliuko pakilęs Roberto Firmino nežiūrėdamas į vartus smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį. Įdomu, jog tai buvo tik pirmasis rungtynių smūgis į vartų plotą.

Antrasis rungtynių įvartis krito 83-ąją minutę. Ibrahima Konate prie varžovų vartų norėjo priimti kamuolį, tačiau pamatęs link jo bėgantį komandos lyderį Mohamedą Salahą šį paliko ir nepasigailėjo. Egiptietis maždaug iš 12 metrų pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

„Inter“ ekipa grupių etape surinko 10 taškų ir nusileidę Madrido „Real“ ekipai užėmė antrąją vietą grupėje.

„Liverpool“ pateko į „mirtininkų“ vadinta B grupę, kurioje Anglijos ekipai teko varžytis su „AC Milan“, Madrido „Atletico“ ir „Porto“ ekipomis, tačiau „Liverpool“ laimėjo visas 6 rungtynes ir užtikrintai laimėjo savo grupę.

Kitose aštuntfinalio rungtynėse „Salzburg“ namuose susitiko su Miuncheno „Bayern“ ekipa. Nepaisant to, kad rungtynių favoritais buvo laikomi svečiai, austrai sugebėjo nepralaimėti ir rungtynes sužaisti lygiosiomis 1:1 (1:0).

21-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis, tačiau kiek netikėtai – į „Bayern“ vartus. Chikwubuike Adamu aikštėje pasirodė tik 12-ąją minutę, pakeisdamas traumą patyrusį Noah Okaforą, tačiau po devynių minučių džiaugėsi pelnytu įvarčiu.

Rezultatą bavarai išlygino tik 90-ąją minutę. Kingsley Comanas po Thomaso Mullerio perdavimo galva iš priėmė kamuolį būdamas kelių metrų atstumu nuo vartų ir tiksliu smūgiu rezultatą išlygino.

Austras po Brendano Aaronsono perdavimo iš baudos aikštelės prieigų atliko galingą smūgį į dešinį viršutinį vartų kampą ir smūgis buvo tikslus.

10 taškų G grupėje surinkę „Salzburg“ futbolininkai aplenkė „Wolfsburg“ ir „Sevilla“ ekipas ir nusileidę „Lille“ ekipai užėmė antrąją vietą.

„Bayern“ klubas grupių etape laimėjo visas šešias dvikovas, o įvarčių santykis buvo išties įspūdingas – 22 įmušti ir 3 praleisti įvarčiai.