Portugalų įvarčiai padovanojo „Manchester United“ klubui pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje antradienį buvo sužaistos vienos rungtynės, kuriose „Manchester United“ futbolininkai 2:0 (0:0) įveikę „Brighton“ ekipą.

C. Ronaldo.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 16, 2022, 12:18 AM, atnaujinta Feb 16, 2022, 6:58 AM

Pirmąjį rungtynių įvartį 51-ąją minutę pelnė Cristiano Ronaldo. Portugalas įsibėgėjęs sugebėjo parklupdyti jį bandžiusį ginti žaidėją ir iš baudos aikštelės prieigų stiprių smūgiu kamuolį pasiuntė į dešinį vartų kampą.

Iškart po įvarčio reikalai svečiams tik dar labiau suprastėjo. Lewisas Dunkas savo aikštės pusėje nesugebėjo sukontroliuoti kamuolio, o link jo bėgęs Anthony Elanga šį pavogė.

Gynėjas neturėdamas kitos išeitis kabinosi už šeimininkų žaidėjo. Teisėjas po VAR peržiūros 54-ąją minutę „Brighton“ žaidėjui parodė raudoną kortelę.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo kitas „Manchester United“ portugalas Bruno Fernandesas. 7-ąją teisėjo pridėtą minutę saugas persivarė kamuolį per visą aikštę ir suklaidinęs varžovų vartininką pasiuntė kamuolį į vartus.

„Raudonieji velniai“ po 25 rungtynių turi 43 taškus ir užima 4-ąją vietą.

„Brighton“ sužaidė rungtynėmis mažiau ir su 33 taškais žengia 9-oje pozicijoje.