Europos lygoje – „Barcelona“ vargai ir „Borussia“ netikėtas suklūpimas

UEFA Europos lygos pirmose šešioliktfinalio etapo rungtynės sulaukta kelių gan netikėtų rezultatų. Tarp jų – ir katalonų „Barcelona“ ekipos lygiosios ir Dortmundo komandos nesėkmė.

Ferranas Torresas <br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 17, 2022, 10:26 PM, atnaujinta Feb 17, 2022, 11:57 PM

Barselonos klubas nesugebėjo palaužti italų „Napoli“ ir sužaidė lygiosiomis 1:1.

Jau pirmo kėlinio 29 min. „Napoli“ žaidėjas Piotras Zielinskis antruoju bandymu nuginklavo vartininką ir išvedė „Napoli“ į priekį 1:0.

Atsakomasis įvartis pelnytas jau antrame kėlinyje – Ferranas Torresas 59-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

„Barcelona“ į UEFA Europos lygą sugrįžo net po aštuoniolikos metų pertraukos.

Tuo tarpu kitame mače Dortmundo „Borussia“ netikėtai krito nuo škotų Glazgo „Rangers“ 2:4. Antrojo kėlinio pradžioje škotai buvo priekyje 3:0, vokiečiai sumažino skirtumą iki 1:3, tačiau vis tiek nusileido dviejų įvarčių skirtumu 2:4.

Šešioliktfinalį nesėkme pradėjo ir Sankt Peterburgo „Zenit“, kritęs nuo „Real Betis“ atstovų 2:3.

Visi įvarčiai krito pirmame kėlinyje: ispanai išsiveržė į priekį 2:0 jau po 18 žaisimo minučių, tačiau šeimininkai rusai 25 ir 28 min. pelnė du įvarčius ir išlygino rezultatą.

Tačiau 41 min. įvartį įmušė A. Guardado, kuris tapo lemiamu. „Zenit“ trys įvarčius per pirmą kėlinį praleido pirmą kartą per pastaruosius 5 metus.