„Newcastle United“ iš Londono išsiveža dar vieną tašką

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau gerą formą demonstruoja „Newcastle United“ ekipa. Saudo Arabijos šeichų pinigais praturtėjęs klubas išvykoje 1:1 (1:1) sužaidė su Londono „West Ham United“ ekipa.

„Newcastle United“ iš Londono išsiveža dar vieną tašką<br> Imago Images/Sportimage/Scanpix nuotr.

Feb 19, 2022, 4:35 PM

32-ąją minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė šeimininkai. Po baudos smūgio smūgiu su galva įvartį pelnė Craigas Dawsonas.

Rezultatą „Newcastle United“ klubas išlygino pirmajame kėlinyje per teisėjo pridėtą laiką. „West Ham United“ gynėjams nepavykus išmušti kamuolio iš baudos aikštelės Josephas Willockas sugebėjo nukreipti kamuolį į vartus.

„West Ham United“ po 26 rungtynių savo sąskaitoje turi 42 taškus ir žengia 5-oje pozicijoje. Niukaslo ekipa „Premier“ lygoje nepralaimi jau 6 rungtynių paeiliui ir sužaidę 24 rungtynes su 22 taškais užima 17-ąją vietą.