„Premier“ lygoje „Liverpool“ iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje dėl titulo kovojantis „Liverpool“ namuose 3:1 (0:0) įveikė „Norwich City“ futbolininkus.

„Premier“ lygoje „Liverpool“ iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 19, 2022, 7:14 PM

Pirmieji įvartį pelnė svečiai. 48-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Milotas Rashica.

Po tokios antro kėlinio pradžios šeimininkams prireikė laiko atsigauti, tačiau 64-ąją minutę Sadio Mane pelnytas įvartis rezultatą išlygino, o po 3 minučių Mohamedo Salah įvartis išvedė „Liverpool“ į priekį.

Galutinį tašką rungtynėse 81-ąją minutę padėjo sausio mėnesį prie „Liverpool“ komandos prisijungęs Luisas Diazas.

„Liverpool“ su 57 taškais po 25 rungtynių užima 2-ąją vietą. „Norwich“ žengia paskutinėje pozicijoje su 17 taškų.