Antroje rungtynių pusėje varžovus palaužęs „Real“ šventė užtikrintą pergalę

Šeštadienį „La Liga“ čempionate Madrido „Real“ futbolininkai 3:0 (0:0) susitvarkė su čempionato autsaideriais, „Alaves“ futbolininkais.

Antroje rungtynių pusėje varžovus palaužęs „Real“ šventė užtikrintą pergalę<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 20, 2022, 7:53 AM

63-ąją minutę nuostabų įvartį pelnė Marco Asensio. Ispanas baudos aišktelės prieigose pasitaisė kamuolį ir paleido galingą bei neatremiamą smūgį į kairį viršutinį vartų kampą.

80-ąją minutę krito antrasis rungtynių įvartis. „Real“ futbolininkams atakuojant varžovus baudos aikštelėje Vinicius surado būdą kaip atsidengti ir paliktas visiškai vienas sulaukė perdavimo ir iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo per pridėtą laiką paskirtas 11 metrų baudinys į „Alaves“ vartus. Baudinio stojęs realizuoti Karimas Benzemas neklydo ir užtikrino madridiečių pergalę.

„Real“ po 25 rungtynių su 57 taškais užima pirmąją vietą. „Alaves“ savo sąskaitoje turi tik 20 taškų ir šiuo metu yra iškritimo zonoje – 19-oje vietoje.