Baltijos jaunimo futbolo lygoje – skirtingi lietuvių rezultatai

Baltijos jaunimo futbolo lygoje vasario 19-20 dienomis Rygoje sužaistos šešerios turnyro rungtynės. Kauno komandos kol kas lieka be pergalių, o Vilniaus ir Klaipėdos futbolininkai surengė įvarčių fejeriją.

Lietuviai žaidė skirtingai.<br>LFF nuotr.

Feb 22, 2022, 7:47 AM, atnaujinta Feb 22, 2022, 7:50 AM

Baltijos jaunimo futbolo lygos rungtynės savaitgalį šurmuliavo Rygos „Skonto“ halėje ir „Rimi“ Olimpiniame centre.

Kauno „Aido“ ekipai teko pripažinti Estijos čempiono JK „Vaprus“ pranašumą. Pernu miesto atstovai laimėjo susitikimą rezultatu 6:0, hetriku sužibėjo Rometas Nigula.

„NFA BE1“ komandai taip pat nepavyko pelnyti taškų atkaklioje akistatoje prieš Latvijos čempionę FS „Metta“.

Rygiečiams du įvarčius pirmame kėlinyje pelnė Rūdolfas Kļavinskis, o 54 minutę Ignas Skamarakas realizavo baudinį. Arši kova pasibaigė rezultatu 2:1.

B grupėje pergalių seriją tęsia Klaipėdos FM ir Baltijos FA vaikinai, sekmadienį sužaidę itin rezultatyviai. Klaipėdiečiai 6:1 pranoko Talino FC „Ararat“, dėka Emilijaus Jermolajevo ir Povilo Šalčiaus dublių bei Viliaus Stonio ir Mato Ambrazaičio įvarčių.

Baltijos FA efektyviai išnaudojo savo progas akistatoje prieš Liepojos FS, kurią nugalėjo 6:3. Vilniečių ekipos kapitonas Nedas Garbaliauskas įmušė 5 įvarčius, taip pat pasižymėjo Kirilas Ambrusevičius.

Artimiausią savaitgalį Vilniuje įvyks dvejos turnyro rungtynės.

Vasario 26 dieną „Sportima“ arenoje rungsis „NFA BE1“ prieš Rygos JDFS „Alberts“ (13:30 val.).

Vasario 27-ąją Pilaitės maniežas priims Baltijos FA ir Daugpilio BFC „Daugavpils“ futbolininkus (14 val.).