UEFA Europos lygos pirmajame atkrintamųjų etape pergalę šventė „Barcelona“ futbolininkai. Katalonai 4:2 (3:1) įveikė „Napoli“ futbolininkus ir seriją laimėjusi 5:3 pateko į kitą etapą.

Keturis įvarčius „Napoli“ ekipai atseikėjusi „Barcelona“ pateko į sekantį Europos lygos etapą<br> AFP/Scanpix nuotr.

2022-02-25 00:07

„Barca“ pamatus pergalei pastatė jau pačioje rungtynių pradžioje. 8-ąją minutę kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė Jordi Alba, o po penkių minučių dar vieną įvartį pridėjo Frenkie de Jongas.

23-ąją rungtynių minutę Lorenzo Insigne realizavo 11 metrų baudinį, tačiau 45-ąją minutę Gerardas Pique įvarčiu į rūbinę atstatė 2 įvarčių pranašumą.

Pierre’as-Emerickas Aubameyangas 59-ąją minutę pelnė ketvirtąjį svečių įvartį ir užtikrino katalonų pergalę.

87-ąją minutę „Napoli“ saugas Matteo Politano tiksliu smūgiu rezultatą sugebėjo sušvelninti.