„Liverpool“ nusileido Milano „Inter“ futbolininkams, tačiau žengė į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį „Bayern“ sutriuškino „Salzburg“

Antradienį UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo pirmos dvi ketvirtfinalio dalyvės. Jomis tapo „Liverpool“ ir Miuncheno „Bayern“ ekipos.

„Liverpool“ nusileido Milano „Inter“ futbolininkams<br>IMAGO/Nicolo Campo/Scanpix nuotr.
 Kova dėl vietos UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje<br>Fabrizio Carabelli / IPA/SIPA/Scanpix nuotr.

Mar 8, 2022, 9:49 PM, atnaujinta Jun 1, 2022, 10:27 AM

„Liverpool“ futbolininkai namuose 0:1 (0:0) nusileido Milano „Inter“ futbolininkams, tačiau dėl bendro rezultato žengė į sekantį etapą.

Šeimininkai aktyviau rungtyniavo už „Inter“ futbolininkus, tačiau pirmajame kėlinyje Joelio Matipo smūgiuotas kamuolys, o antrajame kėlinyje Mohamedo Salah smūgis drebino varžovų vartų konstrukciją.

Neįmuši tu, įmuša tau. Savo šansu pasinaudojo Lautaro Martinezas. Argentinietis po šeimininkų klaidos savo aikštelės pusėje perėmė kamuolį ir smūgiu iš baudos aikštelės prieigų paleido kamuolį į dešinį viršutinį vartų kampą.

Visgi emocijos „Inter“ stovykloje pasikeitė labai greitus. Praėjus vos vienai minutei Alexis Sanchezas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

Kiekybinę persvarą turėję „Liverpool“ futbolininkai ir toliau kontroliavo situaciją, o M.Salah smūgis 77-ąją rungtynių minutę ir vėl drebino varžovų virpstą.

„Liverpool“ futbolininkai pirmose rungtynėse šventė pergalę 2:0.

„Inter“ ekipa grupių etape surinko 10 taškų ir nusileidę Madrido „Real“ ekipai užėmė antrąją vietą grupėje.

„Liverpool“ pateko į „mirtininkų“ vadinta B grupę, kurioje Anglijos ekipai teko varžytis su „AC Milan“, Madrido „Atletico“ ir „Porto“ ekipomis, tačiau „Liverpool“ laimėjo visas 6 rungtynes ir užtikrintai laimėjo savo grupę.

Kitose rungtynėse Miuncheno klubas pateisino favoritų statusą ir 7:1 (4:0) sutriuškino „Salzburg“ futbolininkus.

Rimtą paraišką pergalei padėjo Robertas Lewandowskis. Lenkas per 23 minutes triskart paleido kamuolį į varžovų tinklą ir pasižymėjo „hat-tricku“.

Serge’as Gnabry 31-ąją minutę pelnė ketvirtąjį „Bayern“ įvartį, o 54-ąją minutę pasižymėjo ir Thomasas Mulleris.

Rezultatą Mauritsas Kjaergaardas sušvelnino 70-ąją minutę.

Galiausiai dar vienas Th.Mullerio ir Leroy Sane įvartis rungtynių gale padėjo galutinį tašką.

Pirmosios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

10 taškų G grupėje surinkę „Salzburg“ futbolininkai aplenkė „Wolfsburg“ ir „Sevilla“ ekipas ir nusileidę „Lille“ ekipai užėmė antrąją vietą.

„Bayern“ klubas grupių etape laimėjo visas šešias dvikovas, o įvarčių santykis buvo išties įspūdingas – 22 įmušti ir 3 praleisti įvarčiai.