„Leipzig“ Vokietijoje iškovojo triuškinančią pergalę

Vokietijos „bundesliga“ futbolo čempionate sekmadienį „Leipizg“ futbolininkai išvykoje 6:1 (4:1) sutriuškino Fiurto „Greuther“ futbolininkus.

„Leipzig“ Vokietijoje iškovojo triuškinančią pergalę<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 14, 2022, 12:08 AM

Pirmieji įvartį jau 4-ąją minutę pelnė aikštės šeimininkai, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Jamie’is Lewelingas.

Tačiau jau pirmajame kėlinyje „Leipizg“ žaidėjai pelnė keturis įvarčius. Įvarčius į savo sąskaitą įsirašė Andre Sillva, Emilas Forsbergas, Konradas Laimeris ir Benjaminas Henrichs.

Antroje rungtynių pusėje savo įvarčius pelnė dar du „Leipzig“ futbolininkai – Mohamedas Simakanas ir Christopheris Nkunku.

„Leipzig“ po 26 rungtynių savo sąskaitoje turi 44 taškus ir užima 4-ąją vietą. „Greuther“ ekipa su 14 taškų žengia paskutinėje, 18-oje pozicijoje.