Į lyderius taikantys „Hegelmann“ futbolininkai palaužė ambicingus A lygos naujokus iš Šiaulių

Aukštus tikslus puoselėjantis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas greitai paliko užmarštyje apmaudžią nesėkmę. Lietuvos futbolo A lygos 4-ojo turo dvikovoje namuose mėlynai balti po antrame kėlinyje pelnyto įvarčio 1:0 (1:0) įveikė pirmą nesėkmę patyrusius FA „Šiauliai“ futbolininkus.

„Hegelman“ ir „Šiaulių“ rungtynės.<br> alyga.lt nuotr.

Mar 20, 2022, 9:04 PM, atnaujinta Mar 20, 2022, 9:07 PM

Šiauliečiai skyrė didelį dėmesį savo vartų saugumui ir perleido šeimininkams kamuolio kontrolę.

„Hegelmann“ ekipa atliko keletą tolimų smūgių, o geriausią galimybę pirmoje mačo turėjo 36-ąją minutę, kai puikiu šansu nepasinaudojo Ignas Kružikas – puolėjo bandymą puikiai atrėmė Lukas Paukštė.

Jau pirmąją antrojo kėlinio minutę po pakelto kampinio smūgiu galva kamuolį į skersinį sukirto Lazaras Sajčičius ir dar vienos puikios progos neišnaudojo I. Kružikas, iš puikios galimybės mušęs pro šalį.

66-ąją minutę „Hegelmann“ komanda džiaugėsi įvarčiu, o šiauliečiai pirmą sykį šiemet kapituliavo.

Po gero Viliaus Armanavičiaus perdavimo Salifas Cisse baudos aikštelėje atliko puikų smūgį pažeme į tolimąjį vartų kampą.

Kiek vėliau Misaki Sato smūgiavo į L. Paukštę, darbo daugiau turėjo ir Kauno rajono klubo gynėjai.

FA „Šiauliai“ ekipoje debiutavo Vytas Gašpuitis, tačiau bent taško šiauliečiai neiškovojo.

„Hegelmann“ klubas po trečiojo laimėjimo turi 9 taškus, šiauliečiai lieka su 5 taškais.