Pasaulio čempionatas – be Italijos futbolininkų

Ketvirtadienį buvo sužaistos 4 Europos atrankos rungtynės į Pasaulio čempionatą Katare ir jose buvo neišvengta staigmenų.

Pasaulio čempionatas – be Italijos futbolininkų<br> REUTERS/Scanpix nuotr.

2022-03-24 23:50, atnaujinta 2022-03-25 00:18

Europos čempionai italai namuose 0:1 (0:0) nusileido Šiaurės Makedonijos rinktinei.

Vienintelis rungtynių įvartis krito mačo pabaigoje, antrąją teisėjo pridėtą minutę. Aleksandaras Trajkovski būdamas toli nuo baudos aikštelės paleido galingą smūgį pažemė į vartus ir sugebėjo kamuolį pasiųsti į apatinį vartų kampą.

Italai lemiamoje dvikovoje susitiks su portugalais. Portugalijos futbolininkai namuose 3:1 (2:0) sugebėjo palaužti Turkijos futbolininkus.

Į priekį portugalai išsiveržė 15-ąją minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Otavio. „Liverpool“ puolėjas Diogo Jota 42-ąją rungtynių pelnė antrąjį šeimininkų įvartį.

Po pertraukos Turkijos rinktinei pavyko priartėti, kai 65-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo Burakas Yilmazas. Tas pats B.Yilmazas 83-ąją minutę galėjo rezultatą išlyginti, tačiau jo smūgiuotas 11 m. baudinys skriejo virš vartų.

4-ąją teisėjo pridėtą minutę pergalę tiksliu smūgiu užtvirtino Matheusas Nunesas.

Pergalę šventė ir Velso futbolininkai. Garetho Bale’o vedami valai 2:1 (1:0) įveikė Austrijos rinktinę.

25-ąją rungtynių minutę G.Bale’as baudinio metu kamuolį paleido į viršutinį dešinį vartų kampą.

Po pertraukos Madrido „Real“ puolėjas pelnė antrąjį įvartį po Beno Davieso perdavimo. Tas pats B.Daviesas 65-ąją minutę kamuolį pasiuntė į savo vartus, tačiau persvarą valams išsaugoti pavyko.

Jų varžovai paaiškės vėliau, kadangi Ukrainos ir Škotijos rinktinių rungtynės buvo nukeltos.

Paskutinės rungtynės tarp Čekijos ir Švedijos baigėsi švedų pergale 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) per papildomą laiką.

110-ąją minutę po puikaus Alexanderio Isako ir Robino Quaisono susižaidimo baudos aikštelėje pastarasis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė pergalę.

Lemiamoje dvikovoje X susitiks su Lenkijos rinktine, kuri į sekantį etapą pateko be kovos diskvalifikavus Rusijos rinktinę iš visų FIFA varžybų.