Du 11 metrų baudinius iš trijų realizavęs K. Benzema lėmė dar vieną „Real“ pergalę

Šeštadienį Ispanijos čempionate lyderis Madrido „Real“ klubas išvykoje taškų nedalino ir po rimto mūšio 2:1 palaužė Vigos „Celta“ futbolininkus.

Karimas Benzema šiame sezone jau pelnė 34 įvarčius<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Karimas Benzema šiame sezone jau pelnė 34 įvarčius<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-04-02 22:10

Turnyro lentelės vidutiniokė „Celta“ jau rungtynių pradžioje nutarė imtis iniciatyvos, tačiau jau 19 minutę po šeimininkų pražangos baudos aikštėje „Real“ įgijo teisę mušti 11 metrų baudinį.

Karimas Benzemas užtikrintai jį realizavo standartinę situaciją ir rezultatas tapo 1:0. dar pirmame kėlinyje „Celta“ 40 mačo minutę pelnė atsakomąjį įvartį, tačiau po VAR sistemos peržiūros jis nebuvo įskaitytas.

Jau antrojo kėlinio pradžioje, 52 min., šeimininkai vis dėlto pasiekė savo – pasižymėjo Nolito.

64 minutę teisėjas dar kartą skyrė dar 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, tačiau Karimas Benzema šįkart nebuvo tiklsus ir rezultatas išliko lygus.

Vis dėlto dar po 6 minučių „Celta“ ir dar kartą prasižengė baudos aikštėje, o prie 11 metrų žymos stojo tas pats K.Benzema. Tik šįkart jis nepaliko varžovų vartininkui šansų ir „Real“ pirmavo 2:1 ir nugalėjo.

K.Benzema šiame sezone jau pelnė 34 įvarčius – tai naujasis jo rekordas žaidžiant Madrido ekipoje.

Iki tol dabar jau 34-erių žaidėjas sėkmingiausiai „Real“ gretose žaidė 2012 metų sezone, kai įmušė 32 įvarčius.

Po šios pergalės „Real“ ir toliau yra vienvaldis turnyro lyderis, artimiausius persekiotojus lenkdamas 12 taškų.