Pergalingame mače „Bayern“ vienu metu žaidė turėdamas 12 žaidėjų aikštėje

Šeštadienį Vokietijos futbolo čempionate buvo sužaisti penki mačai.

Miuncheno „Bayern“ ekipa.<br>IS/Scanpix.com nuotr.
Miuncheno „Bayern“ ekipa.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Apr 2, 2022, 8:09 PM, atnaujinta Apr 2, 2022, 9:11 PM

Miuncheno „Bayern“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Freiburg“ išvykoje 4:1 (0:0). Visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje: pradžioje 58 min. pasižymėjo Leonas Goretzka, tačiau jau 63 min. „Freiburg“ puolėjas Nilsas Petersenas rezultatą išlygino.

Po to įvarčius mušė tik „bavarai“: 73 minutę įvartį pelnė Serge'as Gnabry, 82-ąją pasižymėjo Kingsley Comanas, o per pridėtą laiką tašką padėjo Marcelis Sabitzeris.

Įdomu, kad šiame mače vienu metu „Bayern“ žaidė ne vienuolika prieš vienuolika, o dvylika prieš vienuoliką.

Mat 85 min. Miuncheno ekipos treneris nutarė padaryti dvigubą keitimą. Iš aikštės turėjo išeiti įvartį pelnęs K.Comanas, o vietoj jo pasirodyti Marcelis Sabitzeris.

Taip atsitiko, kad K.Comanas nesuprato, kad jam reikia išeiti ir liko aikštėje. Klubai pradėjo žaisti ir tai darė gal 15 sekundžių, kol nepaaiškėjo problema.

Kitose rungtynėse Frankfurto „Eintracht“ nepasinaudojo galimybe pakilti į septintąją vietą. Olivierio Glasnerio auklėtiniai namuose sužaidė 0:0 su lygos autsaideriais „Greuther“ futbolininkais.