Lisabonoje „Benfica“ nesulaikė „Liverpool“ atakų – praleido net tris įvarčius

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse antradienį Lisabonos „Benfica“ namuose neatsilaikė prieš  „Liverpool“ komandą 1:3 (0:2).

Ibrahima Konate.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Mačas vyksta Lisabonos „Estadio da Luz“ arenoje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 5, 2022, 9:54 PM, atnaujinta Jun 27, 2022, 4:40 PM

Lisabonos klubo bėdos prasidėjo dar iki pertraukos, kai prancūzas gynėjas Ibrahima Konate 17-ąją min. įmušė pirmąjį įvartį.

Praėjus dar tiek pat laiko senegalietis Sadio Mane 34-ąją min. padvigubino rezultatą.

Iškart po pertraukos 49-ąją min. urugvajietis puolėjas Darwinas Nunezas sušvelnino rezultatą 1:2, tačiau išvengti pralaimėjimo portugalams nepavyko.

Maža to, 87-ąją min. Anglijos klubo naujokas kolumbietis Luisas Diazas padėjo tašką ir rezultatas tapo 1:3.

Lisabonos klubas prasimušė į šį etapą aštuntfinalyje pranokęs Amsterdamo „Ajax“ (2:2 namie ir 1:0 svečiuose), o „Liverpool“ šventė pergalę prieš Milano „Inter“ (2:0 svečiuose ir 0:1 namuose).

Pastarąjį kartą „Benfica“ ir „Liverpool“ tarpusavyje kovojo 2010 metais ir tada 4:1 laimėjo anglai.