Anglijos „Premier“ lygoje „Burnley“ futbolininkai namuose 3:2 (1:2) nugalėjo Liverpulio „Everton“ ekipą.

Dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojančių klubų dvikovoje – „Burnley“ pergalė prieš „Everton“<br> REUTERS/Scanpix nuotr.

2022-04-07 00:03

Šeimininkai į priekį išsiveržė 12-ąją minutę po tikslaus Nathano Collinso smūgio, tačiau pirmąjį kėlinį pirmaudami užbaigė Liverpulio futbolininkai. 18-ąją ir 41-ąją minutę 11 metrų baudinius sėkmingai realizavo Richarlisonas.

Jay’us Rodriguezas 57-ąją minutę rezultatą išlygino, o 85-ąją minutę Maxwelas Cornetas tiksliu smūgiu padovanojo svarbią pergalę „Burnley“ ekipai.

„Burnley“ 29 rungtynių savo sąskaitoje turi 24 taškus ir užimdami 18-ąją vietą yra iškritimo zonoje. Tačiau pozicija aukščiau esantis ir „saugioje“ vietoje besirikiuojantis Liverpulio „Everton“ klubas turi tik tašku daugiau.