Lietuvos merginos leido Serbijos futbolininkėms įmušti du įvarčius

Europos merginų iki 19 m. futbolo čempionato atrankos turnyro antrose rungtynėse lietuvės metė iššūkį serbėms, bet varžovės Jelgavoje vykusį susitikimą laimėjo 2:0.

Lietuvos merginų iki 19 m. futbolo rinktinė.<br> LFF nuotr.

Apr 9, 2022, 7:53 PM

Serbijos futbolininkės nuo pat rungtynių pradžios siekė diktuoti žaidimo kontrolę bei vertė kantriai darbuotis lietuvių gynėjas ir vartininkę Aušrinę Bikutę, kuri keletą kartų atrėmė grėsmingus varžovių smūgius.

Serbėms galiausiai pavyko pelnyti įvartį 31 minutę, kai A. Bikutei atrėmus smūgį pirmoji prie kamuolio suskubo Sofija Sremčević ir nukreipė jį į vartus.

Antrajame kėlinyje žaidimo dinamika išliko panaši, serbėms išlaikius iniciatyvą bei sėkmingai neutralizuos lietuvių atakas. 55 minutę Natalijai Obradović pavyko padvigubinti Serbijos rinktinės persvarą, o rezultatas 2:0 išliko iki pat susitikimo pabaigos.

Lietuvos rinktinė sužais paskutines atrankos 3-iosios grupės rungtynes antradienį prieš Latvijos futbolininkes. Baltijos derbis nuo vyks 13 valandos FK „Jelgava“ treniruočių centro stadione.