Neįtikėtina atomazga Italijoje: vartininkas lemiamą įvartį pelnė 91-ąją min. smūgiu iš savo aikštės pusės

Italijos futbolo klubo „Modena“ vartininkas Riccardo Gagno ilgai prisimins rungtynes ​​su „Imolese“ ekipa „Serie C“ čempionato 36-ajame ture.

Roberto Gagno ilgam prisimins rungtynes.<br> Stopkadras.

Apr 10, 2022, 10:14 AM, atnaujinta Apr 10, 2022, 10:17 AM

24-erių vartininkas išplėšė savo komandai pergalę po nuostabaus smūgio 91-ąją žaidimo minutę.

„Modena“ kovoja dėl pakilimo į „Serie B“ ir po 36 turų eina teisingu keliu. Jie pirmauja B grupėje ir turi keturiais taškais daugiau nei antroje vietoje esanti „Reggiana“.

„Modena“ liko tik vienas žingsnis iki tikslo, o jis būtų sunkiau pasiekiamas, jei ne nuostabus vartininko smūgis.

Jis neįtikėtinomis aplinkybėmis virto mačo herojumi.

Iki 90-osios minutės rezultatas buvo lygus 1:1, kai svečiai po baudinio išlygino rezultatą 87 min.

Atrodė, kad komandos pasidalins taškus, tačiau 91-ąją minutę R.Gagno nusprendė galingai spirti nuo savo baudos aikštelės.

Tikriausiai jis tikėjosi, kad tolimas perdavimas pasieks vieną puolėjų prie svečių baudos aikštelės, tačiau rezultatas pranoko jo lūkesčius.

Kamuolys atšoko šalia varžovų baudos aikštelės ir peršoko svečių vartininką, kuris be reikalo pajudėjo į priekį.

„Imolese“ vartininkas dar bandė gelbėti situaciją, tačiau kamuolio pagauti nepavyko ir jis įstrigo tinkle.

„Netikiu, netikiu“, – kartojo rungtynių komentatorius.

Šeimininkų žaidėjai pašėlo iš džiaugsmo. Jie puolė prie herojumi tapusio vartininko, kurio smūgis gali būti lemtingas ateičiai.