Šokas Miunchene: „Bayern“ neįveikė „Villarreal“ barjero ir baigė savo žygį Čempionų lygoje

Viena iš UEFA Čempionų lygos favoričių Miuncheno „Bayern“ ekipa savo žygį baigė turnyro ketvirtfinalyje. Antradienį Vokietijoje vykusiose atsakomosiose stipriausiųjų aštuoneto rungtynėse Bavarijos klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Villarreal“ futbolininkais.

Th.Mulleris.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 12, 2022, 9:58 PM, atnaujinta Apr 13, 2022, 12:40 AM

Šio rezultato „Bayern“ klubui neužteko – pirmoji komandų dvikova Ispanijoje baigėsi aikštės šeimininkų pergale 1:0. Pagal bendrą rezultatą 2:1 į Čempionų lygos pusfinalį bilietą gavo „Villarreal“.

Aikštės šeimininkai nuo pirmųjų rungtynių minučių bandė spausti savo varžovus, tačiau įvarčiu pasižymėti pavyko tik antrojo kėlinio pradžioje.

52-ąją min. bavarus į priekį išvedė Robertas Lewandowskis.

Vis dėlto rungtynių pabaiga Miuncheno klubui nebuvo sėkminga – 88-ąją min. rezultatą išlygino Samuelis Chukwueze.

Šoką patyrę „Bayern“ futbolininkai nebeišsigelbėjo – dvikova baigėsi lygiosiomis, o šis rezultatas leido svečiams iš Ispanijos šokti pergalės šokį.

Turnyro pusfinalyje „Villarreal“ susigrums su Lisabonos „Benfica“ ir „Liverpool“ poros nugalėtojais.

Į turnyro stipriausiųjų ketvertą žengusi „Villarreal“ tą padarė vos antrą kartą klubo istorijoje. Paskutinį kartą ši ekipa UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žaidė 2005-2006 metų sezone.

Lrytas.lt primena, kad antradienį į Čempionų lygos pusfinalį taip pat žengė Madrido „Real“ futbolininkai, kurie bendru rezultatu po itin dramatiškos ir pratęsimo pareikalavusios kovos 5:4 pranoko titulą gynusią Londono „Chelsea“ ekipą.