Čempionų lyga turės naujus karalius: „Chelsea“ koncertą užtildė „Real“ simbolis K. Benzema

Praėjusiame sezone UEFA Čempionų lygos nugalėtoja tapusi Londono „Chelsea“ ekipa titulo savo rankose nebeišsaugojo. Antradienį Madride vykusiose UEFA Čempionų lygos atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse Anglijos klubas 3:2 (3:1) įveikė Madrido „Real“ futbolininkus, bet to bilietui į pusfinalį neužteko.

K.Benzema.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 13, 2022, 12:32 AM, atnaujinta Apr 13, 2022, 12:38 AM

Pirmoji šių komandų akistata Londone baigėsi „Real“ pergale 3:1. Bendru abiejų rungtynių rezultatu 5:4 į kitą Čempionų lygos etapą žengė karališkasis klubas.

Dviejų įvarčių deficitą į Madridą atsivežę praėjusio sezono čempionato nugalėtojai neketino sudėti ginklų.

15-ąją min. svečius į priekį išvedė Masonas Mountas, dar vieną įvartį 51-ąją min. pridėjo Antonio Rudigeris.

Londono klubas nesustojo iš bendram abiejų rungtynių rezultatui esant 3:3 – 73-ąją min. trečiuoju „Chelsea“ antradienio smūgiu pasižymėjo Timo Werneris.

Visą turėtą pranašumą iššvaisčiusi ir besivejančios vaidmenyje atsidūrusi „Real“ suėmė save į rankas ir 80-ąją min.

Rodrygo sušvelnino atsilikimą – 1:3. Bendras abiejų dvikovų rezultatas vėl tapo lygus – 4:4.

Per likusį pagrindinį laiką abi komandos nebesižymėjo įvarčiais ir visas dėmesys keliavo į pratęsimą.

Jame įvarčių karuselę pratęsė Madrido „Real“ kapitonas Karimas Benzema. Nesenstantis 34-erių prancūzas 96-ąją min. įmušė antrąjį atsakomosios dvikovos aikštės šeimininkų įvartį, o bendru rezultatu Carlo Ancelotti auklėtiniai šovė į viršų – 5:4.

Antrojo pratęsimo pabaigoje svečiai iš Anglijos užkūrė tikrą pirtį aiktės šeimininkams, tačiau priešininkų šturmą atlaikiusi „Real“ žengė į Čempionų lygos pusfinalį.

Būtent K.Benzema tapo pagrindiniu šio ketvirtfinalio pergalės kalviu – prancūzas įmušė net 4 iš 5 visų šios serijos Madrido ekipos įvarčių.

Čempionų lygos pusfinalyje karališkasis klubas susigrums su „Manchester City“ ir Madrido „Atletico“ poros nugalėtojais.

Lrytas.lt primena, kad antradienį į UEFA Čempionų lygos pusfinalį žengė ir „Villarreal“ futbolininkai. Ispanai kiek netikėtai bendru rezultatu 2:1 pranoko vieną iš čempionato favoričių Miuncheno „Bayern“.