„Real“ jau gali ruošti šampaną: po „Barcelona“ nesėkmės iki titulo liko tik žingsnis

„Barcelona“ futbolo ekipa ir toliau neišlipa iš juodo periodo. Sekmadienį Xavi auklėtiniai patyrė antrąjį pralaimėjimą per trejas Ispanijos futbolo pirmenybių rungtynes.

„Barcelona“ patyrė eilinį nusivylimą šiame sezone.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Apr 25, 2022, 12:08 AM, atnaujinta Apr 25, 2022, 12:18 AM

Šį kartą Katalonijos pasididžiavimas savo aikštėje 0:1 (0:1) nusileido „Rayo Vallecano“ futbolininkams. Tai buvo trečioji iš eilės „Barcelona“ nesėkmė „Camp Nou“ stadione (įskaitant UEFA Europos lygos dvikovą).

Ši „Rayo Vellecano“ pergalė turėjo pradžiuginti Madrido „Real“ sirgalius – jiems iki Ispanijos futbolo čempionų titulo liko vos vienas žingsnis.

Šiuo metu pirmaujančią „Real“ ir antroje vietoje esančią „Barcelona“ skiria 15 taškų, o iki sezono pabaigos liko sužaisti penkerias rungtynes. Tai reiškia, kad jau artimiausioje dvikovoje karališkasis klubas gali užsitikrinti Ispanijos futbolo pirmenybių sostą.

Tuo metu niūriame sekmadienyje Xavi kariauną 7-ąją akistatos minutę paskandino vienintelį dvikovos įvartį įmušęs Alvaro Garcia.

Akistatos pabaigoje netrūko emocijų bei apsistumdymų, o rungtynių arbitras prie antrojo kėlinio pridėjo net 11 papildomų minučių.

Vis dėlto per jas aikštės šeimininkams išsigelbėti nepavyko – „Barcelona“ patyrė eilinį nusivylimą šiame sezone.