Lietuvos 17-mečių futbolo rinktinė UEFA turnyrą baigė pergale prieš Gajanos ekipą

Lietuvos jaunimo iki 17 m. futbolo rinktinė pasirodymą UEFA „Development“ turnyre Bosnijoje ir Hercegovinoje užbaigė pergale 5:0 prieš Gajanos bendraamžius.

Jaunimo iki 17 m. rinktinė.<br> LFF nuotr.

Apr 25, 2022, 8:59 AM, atnaujinta Apr 25, 2022, 9:02 AM

Prieš tai lietuviai 0:2 pralaimėjo Juodkalnijai ir 0:4 Bosnijai ir Hercegovinai.

Pirmasis susitikimo įvartis krito jau 1 minutę, kuomet teisėjas už kamuolio lietimą ranka skyrė baudinį į Gajanos rinktinės vartus ir jį realizavo Artiomas Osipovičius.

Mūsiškiai pelnė dar du įvarčius pirmajame kėlinyje. 12 minutę pasižymėjo Matas Latvys, o po septynių minučių – Emilijus Jermolajevas.

Pietų Amerikos žemyno atstovai antroje rungtynių pusėje praleido dar du lietuvių įvarčius. Rokas Katkauskas pasižymėjo 66 minutę, o paskutinę susitikimo minutę galutinį rezultatą taikliu smūgiu užfiksavo Aurimas Čypas.

Rungtynių statistika

Lietuva – Gajana 5:0 (3:0)

„Mladost Doboj Kakanj“ stadionas, teisėjas – Edvinas Trakičius (Bosnija ir Hercegovina).

Įvarčiai: 1 min. (iš baudinio) Artiomas Osipovičius, 12 min. Matas Latvys, 19 min. Emilijus Jermolajevas, 66 min. Rokas Katkauskas, 90 min. Aurimas Čypas

Įspėti: 21 min. Motiejus Šapola (Lietuva); 45 min. Travis Williamsas, 48 min. Christopheris Wittheris (Gajana).

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Lysionokas, Matas Latvys (60 min. Nikita Pavlovskis), Motiejus Šapola (60 min. Matias Angelo Pastori), Rokas Katkauskas (77 min. Jonas Usavičius), Artiomas Osipovičius, Adrianas Karpovas, Benas Juška, Matas Matulionis, Brooklynas Leipus, Emilis Kirliauskas, Emilijus Jermolajevas (46 min. Aurimas Čypas).