Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester City“ futbolininkai išvykoje 4:0 (1:0) išvykoje sutriuškino „Leeds United“ ekipą.

„Manchester City“ užtikrintai įveikė dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojančius „Leeds“ futbolininkus<br> REUTERS/Scanpix nuotr.

Apr 30, 2022, 9:57 PM

Svečiai į priekį išsiveržė 13-ąją minutę, kuomet tikslų smūgį su galva atliko Rodri.

Antrajame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Nathanas Ake, Gabrielis Jesus ir Fernandinho.

Mančesterio ekipa po 34 turų turi 83 taškus ir dėka pergalės susigrąžino pirmąją poziciją.

„Leeds“ ekipa su 34 užima 17-ąją vietą. Pozicija žemiau ir iškritimo zonoje esantis Liverpulio „Everton“ turi 5 taškais mažiau, bet yra sužaidę 2 rungtynėmis mažiau.