Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ čempionate namuose 3:0 (2:0) įveikė Barselonos „Espanyol“ ir 34-ajame ture užsitikrino čempionų titulą.

Barselonos ekipą įveikęs Madrido „Real“ 35 kartą tapo stipriausiu Ispanijos klubu<br> REUTERS/Scanpix nuotr.

Apr 30, 2022, 7:11 PM, atnaujinta Apr 30, 2022, 7:57 PM

Pirmajame kėlinyje 33-ąją ir 43-ąją minutę įvarčius šeimininkams pelnė Rodrygo. Abu kartus brazilas į baudos aikštelę įsiveržė pro kairę pusę ir atliko smūgį į dešinį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje įvarčius taip pat pelnė Marco Asensio ir Karimas Benzema.

Madrido klubui prieš rungtynes reikėjo bent 1 taško norint užsigarantuoti čempionų titulą.

„Karališkasis“ klubas Ispanijos futbolo čempionatą yra laimėjęs daugiausiai kartų istorijoje – 35. Antra pagal titulų skaičių yra „Barcelona“ su 26 trofėjais, 11 kartų triumfavęs Madrido „Atletico“ – trečias.

„Real“ per 34 rungtynes surinko 81 tašką, o rungtynėmis mažiau sužaidusi „Barcelona“ savo sąskaitoje turi 63 ir daugiausiai gali surinkti 78. „Espanyol“ su 39 taškais rikiuojasi 13-oje vietoje.