Vokietijoje – „Borussia“ ir „Bayern“ pralaimėjimai

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate pralaimėjimus patyrė lygos lyderiai – Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“.

Vokietijoje – „Borussia“ ir „Bayern“ pralaimėjimai<br> IMAGO/Jan Huebner/Scanpix nuotr.

Apr 30, 2022, 6:27 PM

Dortmundo klubas, nepaisant Erlingo Haalando „hat-tricko“ namuose 3:4 (2:2) nusileido „Bochum“ ekipai.

Šeimininkai pirmavo iki antrojo kėlinio galo, tačiau 81-ąją minutęę Jurgeno Locadia pelnytas įvartis ir 85-ąją Milošo Pantovičiaus realizuotas 11 metrų baudinys situaciją apsuko 180 laipsnių.

Tuo tarpu jau čempionais tapę „Bayern“ futbolininkai išvykoje 1: 3 (1:2) nusileido „Mainz“ ekipai.

„Mainz“ ekipoje įvarčiais pasižymėjo Jonathanas Burkadtas, Moussa Niakhate ir Leandro Barreiro, o „Bayern“ komandoje įvartį mušė tik klubą palikti norintis Robertas Lewandowskis.