„Liverpool“ pirmasis žengė į UEFA Čempionų lygos finalą: „Villarreal“ ekipą paguldė trimis įvarčiais po pertraukos

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą Ispanijoje paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis: juo tapo „Liverpool“. Pusfinalio antrosiose rungtynėse ispanų „Villarreal“ namuose 2:3 (2:0) neatsilaikė prieš Anglijos ekipą, kuriai pralaimėjo ir pirmąsias rungtynes (0:2).

Antroje mačo pusėje „Liverpool“ parodė savo aukštą klasę ir atsakė trimis įvarčiais.  <br> Reuters/Scanpix nuotr.
 „Liverpool“ laimėjo pirmąsias rungtynes 2:0.<br>Zuma/Scanpix nuotr.

May 3, 2022, 9:49 PM, atnaujinta Oct 11, 2022, 11:22 AM

„Villarreal“ po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0 ir kvepėjo pratęsimu, tačiau antroje mačo pusėje „Liverpool“ parodė savo aukštą klasę ir atsakė trimis įvarčiais.

Jau 3-iąją min. „Villarreal“ ėmė pirmauti po senegaliečio Boulaye Dia tikslaus mūgio.

Prieš pertrauką 41 min. prancūzas Francis Coquelinas puikiu smūgiu galva nuginklavo „Liverpool“ vartininką ir padidino Ispanijos klubo pranašumą iki 2:0.

Vis dėlto sensacija neįvyko.

Po pertraukos „Liverpool“ ėmė spausti šeimininkus ir po kelių vėjais paleistų progų pramušė „Villarreal“ gynybą.

62 min. brazilas Fabinho puikiu smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą – 1:2.

67 min. kolumbietis Luisas Diazas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino rezultatą – 2:2.

74 min. senegalietis Sadio Mane nukreipė kamuolį į paliktus tuščius vartus ir persvėrė rezultatą jau „Liverpool“ naudai 3:2.

Per likusį laiką rezultatas jau nepasikeitė, tad bendrą pergalę 5:2 šventė „Liverpool“.

Rungtynių statistika.

„Villarreal“ – „Liverpool“ 2:3 (2:0). Boulaye Dia (3), Francis Coquelinas (41)/Fabinho (62), Luisas Diazas (67), Sadio Mane (74). I mačas – 0:2.

Favoritu laikomas Anglijos klubas prieš savaitę namuose iškovojo pergalę ir atvyko su dideliais lūkesčiais išlaikyti persvarą.

„Liverpool“ padėjo pergalės pamatus vos dvi minutes po Perviso Estupinano smūgio į savo vartus 53 min. ir Sadio Mane įvarčio 55 min.

Kitas finalo dalyvis paaiškės trečiadienį Madride po „Real“ ir „Manchester City“ revanšo. Pirmąjį mačą 4:3 laimėjo namuose žaidę anglai.