Stebuklai Madride: neįtikėtinai išsigelbėjęs „Real“ per dvi minutes mušė du įvarčius ir žengė į finalą

Madrido „Real“ futbolininkai trečiadienį stebuklingu būdu žengė į UEFA Čempionų lygos finalą.

Drama Madride.<br> AFP/Scanpix nuotr.
K.Benzema.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 4, 2022, 10:12 PM, atnaujinta May 5, 2022, 12:40 AM

„Real“ futbolininkai seriją gelbėjo neįtikėtinu būdu, kai vos per dvi minutes du įvarčius pelnė Rodrygo. Brazilas 90 min. išlygino rezultatą (1:1), o 92 min. ir išvedė šeimininkus į priekį 2:1.

Iki tol vienintelį mačo įvartį buvo pelnęs „Man City“ žaidėjas Riyadas Mahrezas (73 min.).

Pirmąjį mačą ispanai svečiuose pralaimėjo 3:4, tad viskas persikėlė į pratęsimą.

Maža to, vos jam prasidėjus baudos aikštelėje prasižengė Anglijos klubo žaidėjas Rubenas Diasas, o prie 11 m atžymos stojęs prancūzas Karimas Benzema realizavo baudinį – 3:1.

Po šio įvarčio Madrido ekipos stadionas tiesiog sprogo iš laimės. Per likusį laiką ekipos nepasižymėjo, tad į finalą žengė „Real“.

Ten jų jau laukia „Liverpool“ futbolininkai, kurie pusfinalyje įveikė „Villarreal“.