„Manchester City“ nenorėdami atgaivino intrigą dėl Anglijos čempiono titulo

Sekmadienį Anglijoje vyko priešpaskutinio Anglijos čempionato turo mačai, o itin svarbiose rungtynėse žaidė „West Ham United“ ir pirmaujantis „Manchester City“. Prie nugalėtojų titulo sėkmingai žygiavęs Mančesterio klubas prarado du labai svarbius taškus, sužaidęs su šeimininkais 2:2, nors dvikovos pabaigoje galėjo ir išplėšti pergalę mušdamas 11 metrų baudinį.

Rhiyadas Mahrezas nerealizavo 11 metrų baudinio. <br>AFP/Scanpix nuotr.

May 15, 2022, 6:42 PM, atnaujinta May 15, 2022, 9:22 PM

Mačas prasidėjo netikėtai: po dviejų Jarrodo Boweno įvarčių po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumą sumažino Jackas Grealishas, o 69-ąją minutę įvartį į savus vartus įsimušė gynėjas Vladimiras Coufalas.

Atrodė, kad mačas taip ir baigsis, tačiau 86-ąją minutę į “West Ham United“ buvo skirtas 11 metrų baudinys, bet Rhiyado Mahrezo smūgio kryptį atspėjo Lukaszas Fabianskis.

Dabar „Manchester City“ turi savo sąskaitoje 90 taškų, o jė besivejantis „Liverpool“ turi 86 ir viena dvikova daugiau.

Norint užsitikrinti Anglijos čempionų titulą, paskutinėse rungtynėse Mančesteriui reikia namuose įveikti Birmingamo „Aston Villa“.y