Prancūzijos čempionas PSG neturėjo vargo su „Montpellier“

Artėja prie pabaigos Prancūzijos futbolo čempionatas. Lieka sužaisti paskutinį varžybų turą, tačiau jau aiškios tiek trys ekipos, kurios iškovos medalius, tiek ir trys komandos, kurioms teks nemaloni procedūra baigti kovas „Ligue 1“. Tiek 37-ąjį, tiek ir 38 turą komandos žaidžia tuo pat metu, tuo pačiu laiku.

PSG jau yra Prancūzijos čempionas<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

May 15, 2022, 8:22 AM, atnaujinta May 15, 2022, 8:25 AM

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse čempionė „Paris Saint Germain“ išvykoje rezultatu 4:0 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.

Visus reikalus PSG išsprendė jau pirmame kėlinyje: 6 min. ir 20 min. įvarčius pelnė Lionelis Messi, o Angelis Di Maria 26-ąją minutę padidino svečių pranašumą iki 3:0.

Kylianas Mbappe 60-ąją minutę pelnė įvartį nuo vienuolikos metrų žymos ir rezultatas tapo triuškinantis 4:0.

Vietas sekančio sezono Čempionų lygoje beveik turi „Monaco“ ir Marselio „Olympique“ ekipos. Klausimas skamba tik taip – kuri ekipa bus antra, o kuri – trečia. Abi turi po 68 taškus, tačiau prieš lemiamą turą aukščiau stovi „Monaco“.

Savo pasirodymą Prancūzijos stipriausioje lygoje po šio sezono baigs „Bordeaux“, „Saint-Etienne“ arba „Metz“. Priklausomai nuo paskutiniojo turo rezultatų bus aišku, kokios dvi komandos trauksis, o kokia viena turės kovoti peržaidimo akistatose su pajėgia žemesnio čempionato ekipa.

Blogiausia situacija yra pas „Bordeaux“, kuris turi 28 taškus ir privalo ne tik laimėti, tačiau ir tikėtis kitų klubų nesėkmių.