Dar vieną karūną ant galvos užsidėjęs J. Mourinho: „Išėjome ne dirbti, o rašyti istorijos – tą ir padarėme“

Vienas iš charizmatiškiausių pasaulio futbolo trenerių Jose Mourinho triumfuoja. Jo treniruojama „AS Roma“ ekipa tapo pirmojo UEFA Konferencijų lygos sezono nugalėtoja.

J.Mourinho.<br>Imago/Scanpix nuotr.

May 26, 2022, 8:27 AM, atnaujinta May 26, 2022, 8:44 AM

Trečiadienį vykusiose finalinėse rungtynėse Italijos klubas 1:0 (1:0) nugalėjo Roterdamo „Feyenoord“ klubą.

Po iškovoto titulo džiaugsmo ašarų neslėpęs J.Mourinho prakalbo apie savo ateitį šioje ekipoje. „Ypatinguoju“ save vadinantis 59-erių futbolo specialistas jau penktąjį kartą savo karjeroje tapo didžiojo Europos klubinio turnyro čempionu.

„Šiandien išėjome ne dirbti, o rašyti istorijos – tą ir padarėme.

Nuo pat pradžių jautėme, kad laimėsime UEFA Konferencijų lygą. Kelyje titulo link varžovai buvo tik stipresni, tačiau mes išlaikėme koncentraciją ir paaukodami taškus vietos čempionate laimėjome šį titulą.

Noriu likti Romoje. Klubas yra puikus ir turi sąžiningus savininkus. Reiktų tęsti šią istoriją. Turime ir toliau dirbti su šiuo projektu, nustatyti tinkamą kito sezono plėtros planą.

Visi tarptautiniai trofėjai yra svarbūs. Aš jau penktą kartą laimėjau Europos turnyrą – jaučiuosi senas“, – kalbėjo portugalas.