UEFA Tautų lygoje ispanai lygiosiomis sužaidė su Portugalijos rinktine

​UEFA Tautų lygoje ketvirtadienį buvo sužaistos dvejos A lygos 2 grupės rungtynės, o daugelio futbolo sirgalių akys krypo į Ispanijos ir Portugalijos dvikovą.

UEFA tautų lygoje ispanai lygiosiomis sužaidė su Portugalijos rinktine<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jun 2, 2022, 11:40 PM, atnaujinta Jun 4, 2022, 9:13 AM

Sevilijoje, „Benito Villamarin“ stadione futbolo milžinės susitikimą užbaigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

25-ąją minutę greitos atakos metu Pablo Sarabia puikiu perdavimu išvedė Alvaro Moratą vieną prieš Portugalijos vartininką ir puolėjas vienu lietimu kamuolį pasiuntė į vartus.

59-ąją rungtynių minutę portugalai turėjo puikią progą rezultatą išlyginti. Rafaelis Leao sulaukė perdavimo baudos aikštelėje ir atsidūręs vienas prieš vieną su Unai Simonu atliko smūgį į vartus, tačiau ispanas savo vartus išlaikė tuščius.

Galiausiai 82-ąją minutę svečiai rezultatą išlygino. Matheusas Nunesas iš dešiniojo aikštės kampo atliko perdavimą į baudos aikštelėje, o joje ispanų gynėjai paliko Ricardo Horta visiškai neprižiūrimą, o puolėjas kamuolį nesunkiai pasiuntė į vartų tinklą.

Kitose grupės rungtynėse Čekijos rinktinė namuose 2:1 (1:1) įveikė Šveicarijos futbolininkus.