Dramatiškai išplėšti trys taškai: UEFA Tautų lygoje – antroji Estijos pergalė

UEFA Tautų lygos D divizione rungtyniaujanti Estijos futbolo rinktinė nuskynė dar vieną pergalę. Ketvirtadienį estai išvykoje 2:1 (1:0) pranoko vietos Maltos futbolininkus.

Estijos futbolininkai iškovojo antrąją pergalę UEFA Tautų lygoje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 10, 2022, 8:12 AM

Į priekį Baltijos kaimynai išsiveržė 21-ąją rungtynių minutę, kai taikliu smūgiu pasižymėjo Konstantinas Vassiljevas.

56-ąją min. skaičius švieslentėje išlygino Jurgenas Degabriele, bet estai neketino nuleisti rankų ir per antrojo kėlinio pridėtą laiką išplėšė dramatišką pergalę.

Antrojo ir pergalingo svečių komandos įvarčio autoriumi tapo Henri Anieris.

Savo grupėje Estija išlieka vienintele nepralaimėjusia ekipa – kiek anksčiau estai 2:0 susitvarkė su San Marino futbolininkais. Iš viso šioje grupėje rungtyniauja trys komandos.

Lrytas.lt primena, kad vis dar be pergalių UEFA Tautų lygoje žygiuojanti Lietuva varžosi stipresniame C divizione.