Prancūzai UEFA Tautų lygoje išlieka be pergalių

UEFA Tautų lygoje ir toliau be pergalių lieka Prancūzijos rinktinė. A lygos 1 grupės rungtynėse prancūzai išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Austrijos futbolininkais.

Prancūzai Tautų lygoje išlieka be pergalių<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jun 10, 2022, 11:48 PM

Įvartis į prancūzų vartus krito 37-ąją minutę. Austrams perėmus kamuolį aikštės viduryje šeimininkai pasileido į greitą ataką. Konradui Laimerui atlikus aštrų perdavimą į baudos aikštelę Andreas Weimannas atsidūrė vienas prieš vartus ir nesunkiai kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Rezultatą svečiai išlygino 83-ąją minutę. Christopheris Nkunku atliko ilgą perdavimą link varžovų vartų, o greitakojis Kylianas Mbappe aplenkė visus varžovus ir pelnė įvartį.

Prancūzijos futbolininkai per 3 rungtynes dar neiškovojo nei vienos pergalės. Prancūzai su 2 taškais užima paskutinę vietą 1 grupėje. Austrija su Kroatija yra surinkusios po 4 taškus ir dalinasi 2 ir 3 vietas. Danai su 6 taškai užima pirmąją vietą.