Baltijos taurės turnyre Lietuvos 19-mečiai liko paskutiniai: gavo niuksą nuo estų

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pirmadienį užbaigė savo pasirodymą Latvijoje vykusiame Baltijos taurės turnyre. Paskutinėse turnyro rungtynėse Lietuvos rinktinė 1:2 nusileido Estijos bendraamžiams.

19-mečių rinktinė.<br> LFF nuotr.

2022-06-14 07:36, atnaujinta 2022-06-14 07:40

Per tris mačus surinkę 2 taškus lietuviai keturių komandų įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.

Prieš tai lietuviai sužaidė 0:0 su Suomija ir 1:1 su Estija.

Estai su trimis taškais užėmė trečią vietą, o nugalėtojais tapo šeimininkai latviai.

Jie, kaip ir Suomijos rinktinė, surinko 5 taškus, tačiau triumfavo dėl geresnio įvarčių santykio.

Šis Baltijos taurės turnyras yra pasiruošimo Europos čempionato atrankai dalis.

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė rugpjūčio 21–27 dienomis rungsis atrankos 6-oje grupėje su Austrijos, Rumunijos ir Latvijos rinktinėmis.

Estai pergalingus įvarčius įmušė dar pirmoje kėlinio pradžioje, kai, dar nesužaidus 20 minučių, jau pirmavo 2:0. Po pertraukos lietuviams po Fausto Steponavičiaus tikslaus smūgio pavyko deficitą sumažinti, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir lietuviai patyrė nesėkmę.

Mačo pabaigoje du lietuviai gavo raudonąsias korteles.

Baltijos taurė: Lietuva U19 – Estija U19 1:2 (0:2).

Slokos stadionas, Jūrmala. Teisėjas – Kristapas Ratniekas (Latvija).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Julius Virvilas, Džiugas Aleksa, Augustas Grabažis, Eduardas Jurjonas, Domantas Šluta (46 min. Dariušas Stankevičius), Kajus Bička (46 min. Martinas Perveinis), Titas Buzas, Nojus Lukšys, Martynas Džiugas, Faustas Steponavičius, Domas Slendzoka.

Atsargoje: Filipas Turčinavičius, Milanas Rutkovskis, Gvidas Gineitis, Martynas Šetkus, Adrijus Lapačinskas, Denis Ževžikovas, Kajus Beršta, Nedas Klimavičius.

Įvarčiai: 52 min. Faustas Steponavičius (Lietuva); 4 min. Mihhailas Orlovas, 16 min. Markusas Riisenbergas (Estija).

Įspėti: 79 min. Domas Slendzoka, 90+3 min. Faustas Steponavičius (Lietuva); 39 min. Johannas Kore, 63 min. Nikita Kondratskis (Estija).

Pašalinti: 90+3 min. Martinas Perveinis, Nojus Lukšys (Lietuva).