Vilniaus „Žalgiris“ žygį Europoje pradėjo lygiosiomis su Kosovo čempionais

Vilniaus „Žalgiris“ antradienį Kosove pradėjo UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo kovas. Svečiai iš Lietuvos po atkaklios kovos su Kosovo čempionu KF „Ballkani“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1).

Vilniaus „Žalgiris“ žygį Europoje pradėjo lygiosiomis su Kosovo čempionais.<br> E.Žaldario nuotr.

Jul 5, 2022, 10:54 PM, atnaujinta Jul 5, 2022, 11:01 PM

Pirmasis įvartis į žalgiriečių vartus krito 15-ąją minutę, kai pasižymėjo Nazmisas Gripshisas. Tiesa, vilniečiai greitai atsakė taikliu smūgiu ir išlygino rezultatą – 1:1. „Žalgiriui“ įvartį 26-ąją minutę pelnė Oliveris Buffas.

Antrojo kėlinio metu progų turėjo abi ekipos, tačiau nė vienai iš jų pergalės iškovoti nepavyko.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 12 d. Vilniuje, LFF stadione.

Įveikęs pirmąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą Lietuvos čempionas „Žalgiris“ toliau susitiktų su „Malmö“ (Švedija) arba preliminaraus atrankos etapo nugalėtoju. Nesėkmės atveju tektų žaisti su San Marino arba Andoros atstovais.

Antro etapo burtuose ši pora pateko į antrą grupę neskirstytų komandų krepšelį.

Antrojo etapo rungtynės vyktų liepos 19/20 d. Kosove arba Lietuvoje ir 26/27 dienomis Švedijoje arba vienoje iš preliminaraus etapo šalių.

Čempionų lygos pirmajame etape pralaimėjusios komandos tęs kovas Europos Konferencijų lygoje šalies čempionų kelyje.