Drama sostinėje: „Riteriai“ pergalę išplėšė paskutinėmis rungtynių sekundėmis

Medalių lenktynėse dalyvaujantys Vilniaus „Riteriai“ šio sezono „Optibet A lygoje“ iškovojo 10-ąją pergalę, kuri buvo itin dramatiška.

Sostinės klubas iškovojo pergalę rungtynių pabaigoje.<br>fkriteriai.lt nuotr.

Jul 22, 2022, 8:09 PM

Sostinės klubas 29-ojo turo mače namuose po pergalingo smūgio paskutinėmis akimirkomis 2:1 (1:1) įveikė ketvirtą iš eilės pralaimėjusį Telšių „Džiugą“.

„Riterių“ gretose debiutavo du serbai – Nikola Eskičius ir Dejanas Miličevičius, tad sostinės ekipos saugų grandis buvo pakankamai atsinaujinusi. Šeimininkai itin pavojingomis progomis nepasižymėjo, tačiau 22-ąją minutę išsiveržė į priekį.

Dmytro Bilonogas gražiu perdavimu surado į baudos aikštelę įkertantį Roką Filipavičių, kurio smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas, buvęs bėjegiu prieš Valdemaro Borovskio pakartotinį bandymą. 38-erių veteranas džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiemet.

Gana blankiai puolime žaidęs „Džiugas“ driokstelėjo 44-ąją minutę. Traumą patyrusį Periclesą pakeitęs Dovydas Virkšas sulaukė daug erdvės baudos aikštelėje ir po įmetimo iš užribio pasiuntė kamuolį į savo buvusios komandos vartus.

Po pertraukos abi vienuolikės pavojingų epizodų nesukūrė. Svečių gretose debiutavo Oleksijus Zbunas bei Noelis Mbo, pastarasis žaidė aktyviai, bet džiugiečiai vėl skaudžiai suklupo. Penktą pridėto laiko minutę D. Bilonogas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Rokas Filipavičius taikliai mušė galva ir ketvirtuoju įvarčiu išplėšė pergalę.