Europos moterų futbolo čempionato finale – Anglijos rinktinės triumfas po pratęsimo

Europos moterų futbolo čempionato nugalėtojomis tapo šeimininkės Anglijos futbolininkės. Sekmadienį Londono Vemblio stadione įvykusiame finale jos po pratęsimo 2:1 įveikė Vokietijos rinktinę.

Chloe Kelly pelnė pergalingą įvartį.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
 Anglijos rinktinė.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Chloe Kelly pelnė pergalingą įvartį.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2022-07-31 21:32, atnaujinta 2022-07-31 22:27

87 tūkst. žiūrovų finale pamatė dviejų apylygių komandų kovą.

Šeimininkės anglės 62-ąją min. ėmė pirmauti po Ellos Toone įvarčio.

Tačiau vokietės 79-ąją min išlygino rezultatą, kai ataką užbaigė Lina Magull.

Per likusį antrojo kėlinio laiką daugiau įvarčių nebuvo, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Lemtinga buvo 110-oji min., kai po perdavimo iš krašto baudos aikštelėje be priežiūros palikta Chloe Kelly antru bandymu iš trijų metrų įmušė auksinį įvartį.

Džiaugdamasi Anglijos futbolininkė netgi nusivilko marškinėlius ir už tai užsidirbo geltonąją kortelę, tačiau tai jau nebuvo svarbu.

Iki šiol Vokietijos rinktinė net 8 sykius buvo tapusi Europos čempione.

Anglijos futbolininkės įveikė vokietes tik trečią kartą per 38 tarpusavio rungtynes.