Pirmąjį šio sezono Anglijos čempionato įvartį pelnė „Arsenal“ žaidėjas

Anglijos futbolo čempionatas startavo. Penktadienį buvo sužaistas pirmasis pirmenybių mačas, kuriame susigrūmė Londono „Arsenal“ ir „Crystal Palace“ klubai. Mačo favoritu buvęs „Arsenal“ šventė pergalę, įveikęs varžovą 2:0 (1:0).

Pirmąjį sezono įvartį 20-ąją rungtynių minutę smūgiu galva po kampinio pelnė Gabrielis Martinelli<br> AFP/Scanpix. com nuotr.

Aug 6, 2022, 12:05 AM

Pirmąjį sezono įvartį 20-ąją rungtynių minutę smūgiu galva po kampinio pelnė Gabrielis Martinelli, o jam perdavimą atliko klubo naujokas Oleksandras Zinčenka.

Rungtynių pabaigoje 85-ąją min. įvartį į savo vartus pelnė šeimininkų gynėjas Markas Guehi.

Kitame ture „Crystal Palace“ išvykoje žais su „Liverpool“, o „Arsenal“ namuose priims „Leicester City“.