Italijoje – triuškinanti Turino „Juventus“ pergalė

Italijos futbolo čempionato starte Turino „Juventus“ futbolininkai namuose 3:0 (2:0) sutriuškino „Sassuolo“ ekipą.

Italijoje – triuškinanti Turino „Juventus“ pergalė<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2022-08-15 23:40

Pirmąjį įvartį „Juventus“ pelnė 26-ąją minutę. Alex Sandro atlikus perdavimą į baudos aikštelę komandos naujokas Angelis Di Maria smūgiu nuo žemės sugebėjo perkelti kamuolį per vartininką ir pelnyti įvartį.

Antrasis kamuolys į vartus krito 43-ąją minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Dušanas Vlahovičius.

Tas pats D.Vlahovičius pelnė įvartį ir 51-ąją minutę. A.Di Maria šalia varžovų baudos aikštelės perėmė kamuolį ir atlikęs perdavimą serbui iš geriausių pozicijų stebėjo, kaip į svečių vartus krenta trečiasis įvartis.

Kitose rungtynėse „Napoli“ net 5:2 (2:1) nugalėjo „Verona“ futbolininkus.