„Borussia“ sukūrė nevykusį stebuklą – „Werder“ per 5 minutes pelnė 3 pergalingus įvarčius

Šeštadienį Vokietijos čempionate buvo žaidžiami šeši mačai ir viename iš jų sulaukta nemenkos sensacijos – du mačus laimėjusi Dortmundo „Borussia“ namuose tiesiog padovanojo Bremeno „Werder“ ekipai pergalę 3:2 (0:1), praleidusi tris įvarčius rungtynių pabaigoje.

„Werder“ per 5 minutes pelnė 3 įvarčius ir nugalėjo „Borussia“.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Aug 20, 2022, 8:20 PM, atnaujinta Aug 20, 2022, 11:50 PM

Šeimininkai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje per teisėjo pridėtą laiką, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Julianas Brandtas.

Antrąjį įvartį „Borussia“ ekipai pelnė 77 min. Raphaelis Guerreiro.

Kai jau atrodė, kad ir šįkart „Borussia“ laimės, įvyko netikėtumas: 89 minutę atsilikimą sušvelnino Lee Buchananas, o jau trečiąją teisėjo pridėtą minutę puikiu smūgiu galva rezultatą išlygino Niklas Schmidtas.

Mačas dėl įvarčių prasitęsė dar keliomis minutėms ir tapo šoku Dortmundui – 95 min. po greitos kontraatakos pergalingą įvartį įmušė Oliveris Burke.