Žeminantis smūgis „Chelsea“ ir įvarčių lietus, kuriame „Manchester City“ nebuvo laimėtoja

Sekmadienį Anglijos futbolo čempionate iš trijų mačų dvejuose sulaukta nemenkų sensacijų.

Londono „Chelsea“ beviltiškai pralaimėjo<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Aug 21, 2022, 10:28 PM

Netikėtai pasibaigė „Leeds United“ ir Londono „Chelsea“ ekipų dvikova: nors Londono klubas buvo laikomas favoritu, jis nusileido „Leed United“ klubui triuškinančiu rezultatu 0:3 (0:2).

Pirmasis rungtynių įvartis krito 33 minutę, kai kamuolį iš „Chelsea“ vartininko atėmęs saugas Brendenas Aaronsas jį įmušė į tuščius vartus.

Po 4 minučių krito ir antrasis įvartis į Londono komandos vartus – pasižymėjo Rodrigo.

Antrame kėlinyje svečiai ir trečia kartą traukė kamuolį iš savų vartu – 69 minutę pasižymėjo Jackas Harrisonas.

„Leeds United“ puikiai startavo – su 7 taškais dabar yra treti.

Sekmadienio vakarą šalies čempionas „Manchester City“ nesugebėjo išvykoje iškovoti pergalės, įvarčių gausybės mače sužaidęs lygiosiomis su „Newcastle United“ 3:3 (1:2).

Svečiai rungtynes pradėjo su greitu įvarčiu, kurį jau 5 minutę pelnė Ilkayus Gundoganas. Tačiau po to mušė šeimininkai – 28 minutę Miguelis Almironas išlygino rezultatą, o 39 minutę „Newcastle“ puolėjas Calumas Wilsonas išvedė ekipą į priekį 2:1.

Po pertraukos „Manchester City“ atsidūrė nokdaune – 54 min. iš toli gražų įvartį pelnė Kevinas Trippier ir rezultatas tapo 3:1.

Svečiai po to suskubo mažinti atsilikimą – 60 minutę pasižymėjo Erlingas Haalandas, o 64-ąją rezultatą išlygino Bernardo Silva.

Paskutiniame dienos mače „West Ham United“ nusileido „Brighton & Hove Albion“ 0:2.