Vokietijos čempionato rungtynėse du įsibrovėliai įsiveržė į aikštę, bet futbolininkai neleido jiems siekti savo tikslų

Vokietijos futbolo čempionato 4-ojo turo rungtynės šeštadienį Miunchemo „Allianz“ arenoje rungtynės trumpam buvo sustabdytos dėl dviejų aktyvistų įsiveržimo, o žaidėjai ėmėsi veiksmų, kad pertrauka mače neužsitęstų.

Apsauga turėjo darbo.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Aug 28, 2022, 7:51 AM

Miuncheno „Bayern“ rungtynės su Menchengladbacho „Borussia“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynės kuriam laikui buvo pertrauktos., kai du aktyvistai įsiveržę į aikštę bandė prisirakinti prie vieno iš vartų virpstų.

Tačiau apsauga, padedama žaidėjų, greitai nuramino netikėtus svečius. Tokia greita apsaugos reakcija išgelbėjo žaidėjus nuo ilgos pertraukos.

Kai pirmajame kėlinyje aktyvistai netikėtai įsiveržė į aikštę, teisėjas iškart sustabdė rungtynes..

Įsibrovėliai priėjo prie vienų vartų ir bandė prisirakinti, tačiau nesėkmingai. Mat į veiksmą greitai įsijungė ir apsaugos darbuotojai, ir patys žaidėjai.

Netrukus aktyvistai buvo pašalinti iš aikštės ir rungtynės buvo atnaujintos.

Kaip pranešė „Bild“, ant vyriškių marškinėlių buvo užrašyta „Stop suakmenėjusiai beprotybei“, tad galima daryti išvadą, kad jie buvo aplinkosaugos aktyvistai.