Stebuklingai išsigelbėjusios „Liverpool“ ekipos strategas: „Tai geriausias būdas laimėti futbolo rungtynes“

Trečiadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse dramatišką pergalę išplėšė „Liverpool“ futbolininkai. Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose 2:1 (0:1) palaužė „Newcastle“ klubą.

J.Kloppas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 1, 2022, 7:55 AM

Dvikovos įvarčių sąskaitą atidarė svečiai, kai taikliu smūgiu pasižymėjo A.Isakas.

Pasimetusi „Liverpool“ kiek geriau ėmė atrodyti antrajame kėlinyje – 61-ąją min. rezultatą išlygino Roberto Firmino, o rungtynių didvyriu aštuntąją antrojo kėlinio pridėto laiko minutę tapo Fabio Carvalho.

„Sunku atrasti rimtą, kai ne viskas pavyksta nuo pat pradžių. Dar prieš praleistą įvartį atrodėme beviltiškai, reikėjo nusiraminti ir dirbti toliau.

Galiausiai mums pavyko. Tai geriausias būdas laimėti futbolo rungtynes, įmušėme aštuntąją pridėto laiko minutę, tai buvo puikus komandos atsakas, aš laimingas.

Tai labai svarbi pergalė, kurią prisiminsime ilgai“, – po dvikovos kalbėjo J.Kloppas.

Po pergalės vicečempionai savo sąskaitoje turi 8 taškus ir pakilo iki penktosios turnyrinės lentelės pozicijos.